Muusikapäeva tähistamine Oru majas

Loomise kuupäev 02.10.2024

1.oktoobril tähistasime Oru majas rahvusvahelist muusikapäeva, avades pidulikult meie uue klaveri!

Külalistena astusid üles Estonia Klaverivabriku peadirektor Indrek Laul ja tema abikaasa ning ettevõtte helispetsialist, müügikonsultant ning turunduse ja logistika eestvedaja Triin-Maret Laul. Koos kooli õppejuhi Sirje Kaljulaga lõikasid nad sümboolselt läbi avamislindi.

Sündmus algas Indrek Laulu ülevaatega Estonia Klaverivabriku ajaloost, millele järgnes pidulik muusikaline osa  – meie õpilased mängisid esimest korda uuel klaveril. Esinejateks olid: Nika Burak, Annika Kalvet, Daniel Labanov, Olga Maria Veispak, Oru maja ansambel, Ulrika Valeikaite ja Zlata Zabelina.

Kontserdi järel tutvustas Indrek Laul klaveri komponente ning koos õpilastega võeti klaver lahti tükkideks, pakkudes harukordset võimalust näha pillisisest mehhanismi lähemalt.

Sündmus lõppes meeleoluka koolihümni ühislaulmisega, mis tõi sündmusele sooja ja ühtekuuluvustunde.

Suur tänu kõikidele külalistele ja esinejatele, kes andsid meile unustamatu elamuse!

Viimati muudetud 02.10.2024.