Rännak keskaega

Loomise kuupäev 19.11.2018

Täna, 19. novembril õppisid 11. klassi õpilased natuke teistmoodi. Nimelt kahes järjestikus ainetunnis said kokku ajalugu, eesti keel ja kirjandus keskaegses võtmes.

Õpilased läbisid 2 tunni 30 minuti jooksul 6 keskust, mis olid järgmistel teemadel: keskaegse kaupmehe elamu, keskaegse linna valisemine, keskaegne linn, lee, algustäheortograafia, keskaeg pildis.

Erinevate ülesannete lahendamise käigus koostati infoplakat, lahendati töölehtedel ülesandeid, kirjutati RAFT-meetodi abil kirja ja tehti sellest video, kirjutati ühisloome armastusluulet südamehärrale tapeedile, kujundati temaatilisi infoplakateid ja lahendati ülesandeid ka e-keskkonnas.

Oli omapärane ja vaheldusrikas võimalus õppimiseks. Loodi põnev sild mitme aine õppimiseks, mis aitab õpilastel edaspidi paremini seoseid luua.

Viimati muudetud 19.11.2018.